Studia podyplomowe z psychologii NOWOŚĆ

Z przyjemnością informujemy, że w roku akademickim 2021/2022
we współpracy z  Uczelnią Nauk Społecznych uruchamiamy studia podyplomowe dwusemestralne z psychologii.

 • Psychotraumatologia – 5 900,00 zł
 • Studia mają na celu przygotowanie  do pracy z osobami, które przeżywają stres traumatyczny na skutek zdarzeń losowych
  tj., katastrofy naturalne czy wypadki komunikacyjne, powodzie,  choroby, smierć bliskich epidemie oraz wywołane przez innych ludzi tj. przemoc fizyczna i psychiczna, mobbing, dyskryminacja, gwałt
  i inne.

 • Psychologia transportu  – 4 900,00 zł
 •  Studia podyplomowe na kierunku Psychologia transportu pozwolą zwiększyć świadomość jego psychologicznych uwarunkowań oraz wyposażyć absolwenta w wiedzę i kluczowe dla przyszłej aktywności zawodowej umiejętności i kompetencje, pozwalające na  przeprowadzanie badań  kierowców, orzekanie o predyspozycjach psychicznych niezbędnych do wykonywania określonych zadań osób prowadzących pojazdy, jak również prowadzenia szeroko pojęctej działalności psychoedukacyjnej (programy i przeprowadzanie szkoleń dla kierowców naruszających przepisy i zasady obowiązujące w ruchu drogowym), której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 • Psychologia sportu – 4 900,00 zł
 • Studia przygotowują do wykonywania pracy z osobami uprawiającymi sport, korzystającymi z odnowy biologicznej, rehabilitacji, zawodnikami sportu wyczynowego oraz trenerami personalnymi lub grup sportowych. Studia przygotowują do oferowania zawodnikom profesjonalnego wsparcia w osiąganiu lepszych wyników sportowych, motywowaniu  do rozwoju osobistego i w pokonywaniu własnych ograniczeń.
 • Psychodietetyka – 4 400,00 zł
 • Studia podyplomowe z zakresu Psychodietetyki łączą w sobie wiedzę psychologiczną z obszarem dotyczącą żywienia i zdrowia. Połączenie tych dziedzin umożliwia skuteczną pomoc w zakresie zmiany stylu życia, poprawie zdrowia i dobrostanu jednostki, jak również leczenie zaburzeń odżywiania takich jak: otyłość, miażdżyca, cukrzyca, anoreksja, bulimia i inne zaburzenia odżywiania. Słuchacze podczas studiów poznają teoretyczne i praktyczne aspekty oraz metody wspomagania  zmian w obszarze psychodietetyki dla różnych grup odbiorców.
 • Seksuologia kliniczna – 5 900,00 zł
 • Studia obejmują przekazywanie wiedzy i umiejętności praktycznych
  z zakresu seksuologii będącej połączeniem analiz i poszukiwań na gruncie medycyny i psychologii. Seksuologia kliniczna koncentruje się bowiem na zaburzeniach seksualności – ich etiologii, patogenezie, symptomatologii i leczeniu.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY NA BIEŻĄCO

– w siedzibie Galicyjskiej Fundacji „Wsparcie, Integracja, Rozwój”,

 1. Bronowicka 73, 30- 091 Kraków ,

–   telefonicznie 516 011 002  lub  na  e mail: godn@onrujxg.cluster030.hosting.ovh.net

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu:

sekretariat: 12 637 09 04 / 516 011 002

Serdecznie zapraszamy!