Metodyka nauczania lekko upośledzonych umysłowo w warunkach szkoły specjalnej i/lub integracyjnej

zapisz się na studia »

„Metodyka nauczania lekko upośledzonych umysłowo w warunkach szkoły specjalnej i/lub integracyjnej” (wstęp; szczegółowe warsztaty tematyczne realizowane na życzenie w trakcie kolejnych spotkań) dla rady pedagogicznej (na zamówienie) lub indywidualnie po zebraniu grupy szkoleniowej.

Cena szkolenia obejmującego 5 godzin lekcyjnych zajęć wynosi 800,oo zł dla trzydziestoosobowej grupy (indywidualnie: 80,oo zł/os.)

Cena obejmuje:

  • 5-cio godzinne szkolenie
  • materiały szkoleniowe
  • zaświadczenia o ukończeniu szkolenia dla każdego z uczestników
  • dojazd w promieniu 50 km od centrum Krakowa (na życzenie szkolenie przeprowadzamy w naszych salach dydaktycznych)

Wystawiamy fakturę VAT.

Program szkolenia (każdorazowo do uzgodnienia z Zamawiającym) przesyłamy po formalnym potwierdzeniu zgłoszenia. Zajęcia organizujemy we własnych salach lub na życzenie Zamawiającego w wybranym miejscu.

Dostępność szkolenia:

Dostępne na bieżąco, po uzgodnieniu tematyki, terminu i potwierdzeniu udziału. Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą  poniższego elektronicznego formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie/faxem (12) 637-09-04   638-47-92  oraz GG: 55 779 88

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, sugestie – pozostajemy do dyspozycji

Zajęcia prowadzą specjaliści z danej dziedziny. Każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu skolenia, zgodne ze wzorami określonymi obowiązujacymi aktami prawnymi MEN

Informacje o aktualnych promocjach i rabatach dla uczestników kursów i szkoleń organizowanych przez GODN są dostępne na niniejszej stronie internetowej (zakładka GODN/aktualności/obowiązujace rabaty i promocje) oraz poniżej:

  1. Specjalna promocja dla byłych i aktualnych uczestników naszych kursów i szkoleń organizowanych przez GODN (oraz dawny GCDN). Każdy kolejny kurs/szkolenie uprawnia Państwa do skorzystania ze specjalnej promocji od Galicyjskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w wysokości 20% od bazowej ceny obowiązującej w aktualnej ofercie.
  1. Specjalna promocja obejmująca uczestników kursu organizowanego przez GODN, zgłaszających się grupowo z jednej szkoły/placówki oświatowej
  1. Osoba zapisująca sie na kurs kwalifikacyjny organizowany przez GODN może skorzystać z w/w promocji i/lub rabatów lub przy opłacie pełnej należności skorzystać z promocji, obejmującej pełne uczestnictwo wSzkoleniu do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocyTermin realizacji kolejnych edycji szkolenia jest zgodny z aktualnym harmonogramem prac GODN (do wyboru przez uczestnika; prosimy o wcześniejsza, formalną rezerwację; szczegółowe informacje w zakładce GODN/kursy/pierwsza pomoc przedmedyczna).

Obowiązujące promocje i rabaty obejmują wszystkich uczestników kursów realizowanych i zrealizowanych przez Galicyjski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Promocje można łączyć ze sobą.

Szczegóły: na niniejszej stronie internetowej (zakładka GODN/aktualności/obowiązujace rabaty i promocje)

Serdecznie zapraszamy!!

© GF WIR      act. 20_luty_2012   lo

termin: dostępność szkoleń na bieżąco

ilość godzin: 5

cena: 800 zł

miejsce: do uzgodnienia

kontakt: lolszak@onrujxg.cluster030.hosting.ovh.net

Karta zgłoszenia

Podstawowe informacje o zgłaszającym:
(do pobrania tutaj - PDF)